התחדשנו: מצלמת דרך לרכב של PROOF בעדכון פיצ'רים

התחדשנו: מצלמת דרך לרכב של PROOF בעדכון פיצ'רים

מצלמות דרך מתקדמות מציבות רף ביצועים גבוה שרק הולך ומתעדכן. מדריך לאפשרויות החדשות במפרט מצלמת דרך לרכב PROOF

הסטנדרט של מצלמות דרך איכותיות הוא די ברור - צילום באיכות Full HD, שום דבר פחות מזה, וכמובן התראות בזמן אמת. איכות המאפיינים האלה מפרידה את המוץ מן התבן ומחלקת את השוק למצלמות באיכות שאפשר לסמוך עליהן לצרכי בטיחות ותיעוד - ולכל השאר. ככל שהרכב הממוצע נהיה טכנולוגי יותר - כך ניתן לחבר אליו מערכות מיגון חכמות וחזקות יותר. בעוד שברכבי יוקרה חדישים המפרט מגיע עם מערכת אבטחה לרכב בילט-אין, שאר הנהגים צריכים לחמש את עצמם בצורה עצמאית במערכות בטיחות.

פרוף - מצלמה לרכב או הרבה יותר?

השיפורים במערכות צילום דרך לרכב מעלות את בטיחות הנהג והנוסעים ברכב ומסייעות לצמצום תאונות הדרכים. לפי נתוני הלמ"ס ירד מספר ההרוגים בכביש בחודש יולי 2022 ב-23.1% בהשוואה ליולי 2021, וב-31% לעומת חודשי יולי בשנים 2020-2018. כשהמספרים משתפרים ככה אין פלא שגם חברות ביטוח משפרות עמדות ומתגמלות נהגים זהירים שמצטיידים במערכות מיגון לרכב כמו מצלמות דרך, באמצעות הנחות בביטוח המקיף לרכב המצויד במצלמת דרך או מערכת מיגון מתקדמת אחרת.

שוק מצלמות הדרך מציע מגוון אפשרויות לנהגים - החל ממצלמות בסיסיות ועד מוצרי פרימיום מתקדמים. אז מה מיוחד במצלמות הדרך של פרוף - ומה הוספנו לגרסה החדשה ביותר שלנו? מערכת פרוף מאז ומעולם הייתה חוד החנית בעולם צילום הרכב - בנוסף למאפיינים שהופכים מצלמות דרך לאיכותיות אקסטרה - מצלמת פרוף מציעה עוד עולם שלם של אפשרויות פרימיום: מצלמה קדמית פלוס מצלמה אחורית כדי להשיג כיסוי מלא של שטחים מתים, אפליקציה, איכון הרכב מרחוק, עיצוב מינימליסטי, התקנה מקצועית ועוד.

כחלק מהשיפור המתמיד במוצרנו וחתירה למצוינות בטיחותית הוספנו פיצ'רים ייחודיים למצלמות הדרך של PROOF

מצלמת דרך לרכב בעלת חיבור לאלבום בענן

לחצן המותקן ברכב מאפשר לכידת תמונה + ווידאו בלחיצת כפתור, כולל שליחת הקובץ לאפליקציה והעלאתו לאחסון ענן. אגב אפליקציה - התחדשנו גם בגרפיקה רעננה כחלק מהעדכון הכללי. הלחצן הוא למעשה כפתור המותקן ברכב המאפשר לשתף בלייב סיטואציה או תקרית בכביש ולבצע גיבוי בענן. ההתקנה מתבצעת על ידי טכנאי מוסמך של PROOF ובהתאמה לתא הנהג.

העלאה אוטומטית של סרטוני אירועים

המערכת שלנו חכמה מספיק לדעת אילו תיעודים חשוב ומומלץ לשמור לטובת שימוש עתידי - בין אם התראות של תנודה או תאונה - המערכת תעלה את התיעוד לענן בצורה עצמאית.

כיול רגישות במצלמת דרך

מערכת מצלמות הדרך פרוף מאפשרת כעת שליטה על רגישות המערכת עבור זיהוי תנודה או תאונה.

התראות מתקדמות חדשות בזמן אמת

מערכת מצלמות הדרך של פרוף משתכללת ובהתאם מאפשרת קבלת התראות PUSH חדשות לשלל מצבים חשובים.

הגדרת דשבורד התראות בהתאמה אישית

כדי לתפור לכם חליפת הגנה אישית שתתאים לכם אבל לא תסיח את דעתכם עם עודף מידע - כל התראות ה-PUSH ניתנות לשליטה, כך תוכלו לבחור אילו התראות לקבל לטלפון בזמן אמת ואילו לא. בנוסף, חלק מהפיצ'רים החדשים של פרוף מאפשרים אף להתאים ולשנות פרמטרים עבורכם ועבור רכבכם.

 התראות הנעה / כיבוי של הרכב

קבלת התראה על פתיחת סוויץ' וסגירת סוויץ' ברכב לזיהוי גישה לא מורשית למשל. בנוסף ניתן לקבל התראה כאשר המנוע מונע והרכב לא זז. משך פרק הזמן מוגדר מראש על ידיכם באפליקציה, להתאמה מושלמת.

התראת מהירות מותרת

הורים לנהגים צעירים? תוכלו להגדיר מהירות מותרת באפליקציה ולקבל התראת PUSH אם תזוהה חריגה מהמהירות המוגדרת.

היציאה מהקורונה חזרה לכבישים ולמשרדים מגבירה את הצורך בנהיגה זהירה ומאובטחת. עם שלל הסחות דעת בדרך, ונהגים מרובים ברכבים משפחתיים, מצלמות דרך איכותיות יכולות כיום להציע לא רק יכולות צילום מעולות - אלא גם מפרט חכם ומותאם אישית. חליפת ההגנה שלכם על הכביש דורשת עדכון מתמיד - שכיום תוכלו לקבל מאיתנו עם כל הפיצ'רים שיהפכו את מצלמות הדרך לשלכם באמת.

אז מה חשוב לדעת?

מחיר של מצלמת דרך יכול לנוע בין כמה עשרות לכמה מאות דולרים, תלוי ביכולות המצלמה ובעוצמת המחשוב מאחוריה. מצלמות דרך בעברית לרוב מגיעות מבתי ייצור אמינים וגלובליים ועם התקנה מאת איש מקצוע. העלות הראשונית משמעותית אך כך גם הערך שמקבל הנהג בזמן אמת. בנוסף זה כנראה יתקזז עם ההנחה שתקבלו בביטוח הרכב. עוד על זה בסעיף הבא.

בהחלט! מערכת מצלמות הרכב של פרוף מתריעה על פגיעה במכונית בזמן חניה. המצלמה תופעל אוטומטית כאשר מזוהה פגיעה, תלכוד תמונה ותשלח התראה בלייב לאפליקציה בסמארטפון של בעל הרכב. בנוסף יעלה תיעוד התקרית גם לענן הלקוח בצורה עצמאית.

איכות הצילום במצלמת דרך לרכב הוא חשוב - אך חשובה לא פחות עוצמת המערכת הטכנולוגית מאחורי המצלמה. PROOF FR400 מאפשרת תיעוד סיטואציות בכביש בזמן אמת, ושיתוף אוטומטי בלייב לענן. כך ניתן לקבל תיעוד מיידי ממערכת המצלמות ברכב לנייד ולענן, בלחיצה אחת נוחה מכפתור המותקן ברכב - עם מינימום הסחות דעת מהכביש

לפרטים נוספים ורכישה

כשזה מצולם אין הפתעות

לפרטים נוספים ורכישה יש להשאיר פרטים