שאלות נפוצות

מערכת PROOF מתאימה לכל רכב בו יש מצבר של 12 או 24 וולט. יש לעדכן את הנציג בעת רכישת המערכת איזה סוג מצבר קיים ברכב, על מנת שתקבלו את המערכת עם מתאם המתחים הנכון. כמו כן נדרש שיהיה ברכב זיהוי התנעה (פתיחת סוויץ') לפעילות תקינה של המערכת והתחלה בהקלטה רציפה של הנסיעה.

תהליך ההתקנה פשוט ונוח ולוקח בין 30 ל 45 דקות. בהגיע המתקין אליך, הוא ידביק עם דבק דו צדדי את המצלמה הקדמית והאחורית לשמשה במקום המיועד, יסלול את הכבלים בין הרכיבים, יכין את החיבורים הנדרשים ברכב – מתחים ואדמה. חיבורי המערכת יבוצעו מאחורי הדשבורד של הרכב. המתקין כמו כן יכניס את כרטיס הזיכרון ואת ה SIM למקומות הייעודיים שלהם וזהו, היא מוכנה לשימוש.

כן, המצלמה מצלמת גם בלילה אבל נדרשת תאורה מינמלית, אין יכולת צילום בחושך מוחלט 

כן בוודאי! המצלמה תומכת במרבית ה-SIM הקיימים בשוק ( מומלץ לוודא עם נציג בטרם החלפת הסים), כל שנדרש הוא למלא אחר הוראות הכנסת הסים, כולל הגדרת ה APN שלו במידה ואין גלישה סלולרית מיד עם הפעלתו.

הגדרת ה APN הינה פשוטה ומתבצעת באפליקציה לאחר שהטלפון שלנו מחובר למצלמה באמצעות וויפיי. יש לפעול על פי המדריך הרלוונטי להגדרת APN.

המערכת תומכת בגודל כרטיס הזיכרון המקסימאלי שקיים כיום בשוק – 2TB. המלצה שלנו היא לא להשתמש בגודל כרטיס העולה על 512GB.

ללא שום בעיה, המערכת ניתנת לפרוק ולהרכבה בקלות על הרכב החדש. הדבר היחיד שנדרש לחדש אותו הוא הדבק הדו צדדי.

בוודאי, ניתן להשתמש באפליקציה עם מספר רב של מערכות PROOF. ניתן לבחור את הרכב אותו אנו רוצים לנהל בקלות על ידי בחירתו באפליקציה.

חיבור ה- WIFI משמש לדפדף בין סרטונים ולהוריד אותם בקלות ובמהירות לטלפון הנייד שלך. כמו כן, חיבור ה- WIFI מאפשר לנו לבדוק את המערכת ללא הצורך בחיבור לאינטרנט דרך ה SIM.
ניתן להפעיל את ה- WIFI בקלות על ידי לחיצה על כפתור ההפעלה הנמצא בצידה הימני של המצלמה הראשית לפרק זמן של 2 שניות. המערכת תודיע קולית כי ה- WIFI הופעל. כמו כן אפשר לבצע זאת גם דרך האפליקציה – במסך ההגדרות של המצלמה, על ידי הוזזת מתג ה- WIFI למצב פועל. (הערה: בשני המצבים, ה- WIFI כבה לאחר שמכבים את הרכב ונדרש להפעילו מחדש בהנעה הבאה).

זוהי הקלטה רציפה של מהלך החניה (בהתאם לזמן שנבחר) – למעשה, המערכת משמשת כמצלמת אבטחה. הווידאו יוקלט במהירות של 3 פריימים לשנייה על מנת לחסוך בנפח כרטיס הזיכרון. ניגון ההקלטה לאחר מכן ייראה מהיר מהרגיל בשל כך.

מטבע הדברים, כל מכשיר אלקטרוני שיישאר פועל לאחר כיבוי הרכב, גורם לצריכת זרם מהמצבר. מערכת PROOF מצוידת במנגנון בטיחות המפסיק את פעולת המצלמה לחלוטין ברגע שמתח המצבר יורד מתחת ל 11.5וולט, הרמה הבסיסית בה המצבר יוכל לאפשר את הנעת הרכב ללא בעיה.

ראשית, למען פרטיותך, יש לוודא כי מופעלת נעילת המסך בטלפון שלך כדי לאבטח גם את אפליקציית PROOF. התחבר לאפליקציה מטלפון חדש היכנס עם החשבון שלך ושנה את סיסמת הכניסה שלך. ניתן גם להתקשר למוקד שלנו ולבקש איפוס סיסמא ו/או שינוי חשבון ל PROOF שלך.

ברגע שהרכב עבר פגיעה, האפליקציה שומרת באופן אוטומטי את הסרטונים המתעדים זאת ומסמנת אותם במנעול, כך שהסרטונים לא יכולים להימחק אלא אם כן בעל האפליקציה מוחק אותם באופן אקטיבי.

בכדי לראות את הסרטון עם שמע , יש להוריד את הסרטון לנייד. 

ניתן לשלוח פנייה למחלקת הגבייה שלנו למייל X ,לשליחה חוזרת של החשבונית.

כשזה מצולם אין הפתעות

לפרטים נוספים ורכישה יש להשאיר פרטים